Özel Nazlı Çalışkan Aile  Danışma MerkeziNazlı Çalışkan Özgeçmişi

Başkanın Mesajı

MERHABA

Şu an benimle ilgili ne öğrenmek istediğini bilmiyorum belki özel hayatımı merak ediyorsun belki de akademik kariyerimi öğrenmek istiyorsun ben kendimden kısaca bahsedeyim.

Üç çocuklu bir ailenin birinci çocuğu olarak Konya’nın Karatay ilçesinde doğmuşum.Ailenin ilk çocuğu olmam nedeniyle bir hayli şımartılmışım adım gibi nazlı bir çocukluk dönemi geçirmişim.

O zamanlar Konya’nın en iyi okullarından olan A.Hazım Uluşahin ilköğretim okulunda okudum. Çok parlak bir öğrenci olmasam da hiçbir zaman kötü bir karne getirmedim.

Lise dönemim de ise ilerde yapmak istediğim mesleğe dair kafamda bir şeyler belirginleşmeye başladı. İnsanları dinlemeyi anlamayı ve onlar için kendimce çözümler üretmeyi seviyordum. O dönemler de tanıştığım hocam Özcan Aladağ bana ne olmak istediği mi sorduğunda hiç unutmuyorum ben de sizin gibi bir danışman olacağım demiştim ve oldum da . Lise yıllarımdan itibaren her konu da ne istediğimi bildim ve o amaç uğrunda kazanana kadar mücadele ettim.

Onun etkisi altında Ankara Üniversitesi sosyoloji bölümünü bitirdim. Bu süreçte gördüm ki birçok kişi evliliklerinden mutsuz ve acı çekiyordu belki de çok küçük sebeplerden evlilikler bitiyordu. Bu nedenle iyi bir aile ve evlilik danışmanı olma yolunda ilerledim ve bunu başardığımı da düşünüyorum. Ben yeniliklere açık bir danışmanım.

İşim mesleki boyutu bir yana vicdanen de bana huzur veriyor. İşi mi seviyor ve keyif alıyorum.Karşımda ki kişilerin hayatının olumlu yönde ilerlemesinde faydalı olmanın bana verdiği huzur paha biçilemez.

Şu devre de ise Necmettin Erbakan Üniversitesi (Konya) Yüksek Lisans (Master) Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık eğitimine çalışmalarıma ise Nazlı ÇALIŞKAN Danışmanlık Merkezinde devam ediyorum..

SEVGİLER.

Aile Danışamanı Nazlı Çalışkan
64x64

Aile Danışmanın Mesajı

Devamı...
64x64

Nazlı Çalışkanın Özgeçmişi

Devamı...

Aile Danışmanı Nazlı Çalışkan

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Seminerler
  • Nazlı Çalışkan

Videolar

  • Nazlı Çalışkan - Eşler Arasında Duygusal Aldatma
  • Aile Danışmanı Nazlı Çalışkan Gelin Kayınvalide İlişkilerini Anlatıyor
  • Aile Danışmanı Nazlı Çalışkan Sosyal Ağların Boşanmalara etkisini Anlatıyor
  • Günümüz Evlilik Sorunlarını Aile Danışmanı Nazlı Çalışkan Anlatıyor