Özel Nazlı Çalışkan Aile  Danışma MerkeziDanışan Yorumları

ş.....


10 Mart 2019 

Nazlı hocamdan destek aldım hala da almaya devam ediyorum ve şunu söyleyebilirim ki benim hayata karşı çok büyük kırgınlıklarım vardı ama Nazlı Hocam her bir kırgınlığımdan yeni bir hikaye yazmamı sağladı. Bakış açısı bizlerle olan iletişimindeki profesyonelliği ve ilgisi bir kere herşeyin ötesinde değerli. Kendisini internetten araştırıp buldum ve bence hayatımdaki en güzel internet araştırmasını yaptım. Almış olduk destek yeterli ve bu yüzden de yaklaşık bir yıldan fazla süredir kendisinden yardım almaktayım. Hani gerçekten birinin bizi dinlemesini isteriz ya Nazlı Hocam tam olarak bunu yapıyor işte. Kendisine minnettarım.

Şikayet gönder
E

e.....


27 Şubat 2019 

Nazlı Hanım'a başlamadan önce bayağı kötü durumdaydım. Kendime özgüvenim yoktu. Bir kıyafet dahi alamıyordum. Hiç özgüvenim kalmamıştı.Nazlı Hanım'a başladıktan sonra bana farkındalık kazandırdı. Tekrar özgüvenim yerine geldi. Güzel bir yol açtı bana. Çocuğuma nasıl davranmam gerektiği hakkında çok güzel yollar gösterdi. Çok memnun kaldım. Her zaman her saat kafama takılan sorular olduğunda yazıyordum ve bana dönüp yardımcı olmaya çalışıyordu.Sadece seanslarda kalmıyor, günlük hayatta da çok samimi birisi.Danışman mesafesi yok. Samimi ve içten.Size yardımcı olma samimiyetini hissediyorsunuz ve size çok güven veriyor. Ben hala devam ediyorum kendisiyle.Herkese tavsiye ederim.Ben çok kişiye gittim ama hiçbirisinden verim alamadım. Hep bir iki görüşmeyle sonlanmıştı ama Nazlı Hanım'ı çok beğendim.Herkesin çok verim alabileceği birisi.

Şikayet gönder
Y

y.....


26 Şubat 2019 

Nazlı Hanım'a bir tanıdığımız vasıtasıyla gittik.Benim bir kızım var.Hem ona iyi bir anne olabilmek hem de ailevi durumlardan dolayı tercih ettik kendisini.Gayet olumlu gelişmeler gözlemledik.Nazlı Hanım tarafsız ve iki orta yolu bulabilecek bir insan.Gayet açık dilli ve anlaşılır.Her an her dakika yardımcı olan biri.Yönlendirmelerinden memnunuz.Bizim için desteği yeterli oluyor.Ben kendim için rahatlamak adına tekrar gitmek istiyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Şikayet gönder
Z

z.....


19 Eylül 2018 

Nazlı hanımdan memnunuz.Tavsiye üzerine gitmiştik kendisine.Samimi ve içten olması güzeldi.5-6 ay oldu. Kızım ergenlik çağında olduğu için görüşmüştük.Şuan iyi gidiyoruz.Kızımın duruma göre seansları iyi ayarlıyor.Durum iyise ayda bir çağırıyor bizi.Yönlendirmeleri ve takibide güzel.Tavsiye ederiz herkese.

Şikayet gönder
T

t.....


18 Eylül 2018 

Ben sosyal medya yoluyla ulaşmıştım kendisine daha sonrasında yakınlarıma bahsettiğim zaman daha önce danışanlarda varmış onlarda tavsiye etmişlerdi kendisini.Nazlı hanımla çok fazla zaman geçirme şansımız olmadı ama gayet güleryüzlü ve ilgili bir danışman.Sordukları zamanda aile danışmanı olarak Nazlı hanımı önerebilirim. O kalitede o düzeyde bir insan kendisi.Dobra olması çok güzeldi. Nabza göre şerbet değilde neyse onu söylüyor.Ben olumlu sonuçlar aldım.Yönlendirmelerinden de memnun kaldım.

Şikayet gönder
Ö

ö.....


17 Eylül 2018 

Ben doktortakvimi.com dan araştırdım.Kendisiyle hala görüşüyorum.Kendisi son derece ilgili, sıcakkanlı, bir arkadaşmış gibi davranan, ciddi manada yardımcı olan biri.Çok güzel tespitleri var ve çözüm odaklı. Problemleri çözüme ulaştırabilen bir bayan.Olumlu sonuçlar aldım.Yönlendirmelerinden memnun kaldım.Hala devam ediyoruz görüşmelerimize.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum kendisini.

Şikayet gönder
M

m.....


14 Eylül 2018 

Gayet memnun kaldık.Siteden üzerinden bulmuştuk kendisini.Kişiye özel sorun çözme yollarının olması güzeldi. Genelleme yapmıyor.Gayet olumlu sonuçlar aldık.Gitme sıklığını gerektiği kadar ayarlıyor. Sürekli gitmemizi istemiyor.Gerekli olduğu zamanlar gidiyoruz.Yönlendirmeleri gayet başarılı.Tavsiye de ediyoruz bu tarz durumda olan kişilere.Biz her yönüyle memnun kaldık kendisinden.

Şikayet gönder
A

a.....


13 Eylül 2018 

Ben memnunum kendisinden.Arkadaşımın tavsiyesi ile tercih etmiştim.İşine çok hakim ve çok bilinçli yaklaşıyor.Çok güzel ilerledik kendisi ile. Halada devam ediyoruz.Hayatımla ilgili sıkıntım olan konularla ilgili beni çok güzel yönlendirdi.Her an her şekilde ulaşabilme imkanımız vardı.Memnunum kendisinden .Herkese tavsiye ederim.

Şikayet gönder
F

f.....


12 Eylül 2018 

Kendi problemlerinden dolayı tercih ettim. Çokda memnun kaldım.Çocuklarımın üniveriste sınavlarında yardımcı olması için şimdi çocukarımı da götürüyorum ve çok memnunuz kendisinden.Bir insanda hemen ne yapılması gerektiğini hemen çözebiliyor.Çözüm odaklı biri.Süreç sonucu çok güzeldi. Kendimi daha iyi, daha özgüvenli ve mutlu hissediyorum. Aile içerisinde birbirimize daha çok vakit ayırma konusunda çok etkisi oldu.Birbirimizi daha çok sevme ve anlayabilme konusunda da daha mutlu bir aileye dönüştük.Ailecek çok seviyoruz kendisini.Herkese tavsiye ediyoruz.

Şikayet gönder
A

a.....


29 Mart 2018 

Eşimle aramda olan sorunlarımdan dolayı tercih ettim.Ben de doktortakvimi.com daki yorumlardan fikir edinerek tercih ettim. Nokta atışları var ve tespitler yaparak ilerliyor. Danışmanıma sorunlarımı anlatırken beni anladığını hissediyorum. Kendimi yanlarında çok rahat hissediyorum. Çok uzun zamandır tanıdığım bir arkadaşıma sıkıntılarımı anlatıyormuş gibi rahat hissediyorum. Yakınlarıma tavsiye ederim.

Şikayet gönder
M

m.....


29 Mart 2018 

İnternetten araştırdım. Yorumları uygun bulup beğendiğimden dolayı tercih ettim. Tam donanımlı bir danışman. Konulara hakim biri. Takibini çok iyi yapıyor ve çok ilgili. Aşağı yukarı 6 seans gittim halen devam ediyorum. Yakınlarıma, arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

Şikayet gönder
M

m.....


27 Mart 2018 

Nazlı hanım gayet ilgili, eşimle birlikte aile terapisti olarak gittik. Kendisinden memnun kaldık.Araştırarak gittik. Seanslardan memnun kaldık. Almış olduğumuz desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

Şikayet gönder
M

m.....


26 Mart 2018 

Çok kaliteli ve kişilikli bir danışman. Çok hanfendi bir kişiliği var .Kızımın tavsiyesi üzerine gittim. Sorunlarımla ilgili tercih ettim. Sağolsun ilgilendi, yardımcı oldu, rahatlattı beni. Seanslardan memnun kaldım. Almış olduğum desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.Yakınlarıma tavsiye ederim.

Şikayet gönder
F

f.....


23 Mart 2018 

Araştırarak gittim. Sıkıntıarım vardı. Beni rahatlatması, sakinleştirmesi ve beni anlıyor olmasından memnun kaldım. Seanslardan memnun kaldım. Almış olduğum desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum. Yakınlarıma da tavsiye ediyorum.

Şikayet gönder
Ş

ş.....


22 Mart 2018 

Ben Nazlı hanım'ın çok faydasını gördüm.Tamamen bir çıkmazın içerisindeydim ve sağlıklı düşünemiyordum. 2-3 seans sonrasında daha sağlıklı düşünmeye başladım. Çok çabuk sonuçlar aldım yaşantımla ilgili. Kendisine minnettarım. İşini çok iyi yaptığına inanıyorum. Hala da danışanıyım. Görüşmelerimden mutluyum memnunum. Görüşmelerim beni mutlu ediyor.

Şikayet gönder
M

m.....


21 Mart 2018 

Araştırarak gittim. İlgiliydi, kibardı. Seanslardan memnun kaldım. Şu ana kadar almış olduğum desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum. Seanslarım devam etmekte. Yakınlarıma tavsiye ederim.

Şikayet gönder
Ü

ü.....


27 Ocak 2018 

Nazlı Hanım ile yaklaşık 1 senedir çalışıyorum. Çok memnunum. Hayata karşı farklı bir bakış açısı kazandım. Yaklaşımı, tavrı, empati kurarak tedavi ediyor olması sebebiyle herkese tavsiye ederim.

Şikayet gönder
E

e....ü


23 Ocak 2018 

Çok memnunuz Nazlı Hanım'dan. 4-5 seans gidiyoruz. İlk seanstan faydasını görmeye başladım problemin ne olduğunu çözdü. Daha önce de psikoloğa gitmiştim ama bir faydası olmamıştı. Nazlı Hanım danışanları ile bire bir ilgileniyor sorun odaklı çalışıyor. Herkese tavsiye ederim.

Şikayet gönder
H

h....s


7 Kasım 2017 

Uçurumdan dönmüş bir evliliği mükemmel hale getiren eşsiz bi danışman.Nazlı Hanım öncelikle benim kendime olan güvenimi sağlayarak eşime, çocuklarıma ve öğrencilerime en iyi şekilde kendimi ifade etmemi sağladı.Asla düzelmez denilen evliliğimi toparladı.Kendisine minnettarım.Hala kendileriyle devam etmekteyim .Nazlı Hanım'la seanslarımızın devam etmesi sonucunda sağlıklı iletişim kurmayı öğrendik.Bunun geliştirilmesini öğrenmek adına devam etmekteyiz.Yargılamadan danışanını dinliyor.Her türlü çözüm odaklı.Zaman farketmeksizin daraldığım,sıklıdığım heran mail ile iletişim kurabiliyorum.Yaklaşımı çok pozitif.İmkansız olan durumları sakin sakin konuşarak değiştirdi.İnsanın karakteri değişmez düşüncesindeydim bu düşüncemi kırdı.Pozitif anlamda eşimi ve beni değiştirdi.Seanslara eşimi ve beni ayrı ayrı alıp görüşüp daha sonrasında ilerleyen seanslarda çift olarak bizi aldı.Bu da bizi memnun etti.Sistemli ve prensipli bir danışman.Kesinlikle ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

Şikayet gönder
M

me....


26 Ağustos 2017 Konum: Aris Psikoloji • Nişan süreci

Merhabalar
Nişan sürecinde yaşamış olduğumuz sorunlarımız için nişanlımla beraber Nazlı hanımla ortak görüşme yaptık. Nişan döneminde iki tarafın ailesi , maddi sıkıntılar ve manevi sorunlar derken bunalıp kalp kırmaya kadar ilerleyebiliyorsunuz. Biz bunun farkına varıp yuvamızı kurarken önümüze çıkan sorunları Nazlı hanımın önerileriyle sağlıklı bir şekilde sonuçlandırdık. Kendisine gerek mesaj gerek arama ile çok kez ulaştım. Nişanlım da bende memnun kaldık. Allah razı olsun kendisinden. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Şikayet gönder
S

s....g


23 Ağustos 2017 

Çok cana yakın, sıcak kanlı çok iyi daha doğrusu çok başarılı bulduğum bir danışman. Çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Gerçekten farkındalık yarattı. Bilinen gerçekleri danışman ağzından duymak daha iyi oluyor. Herkese tavsiye ederim.

Şikayet gönder
M

m.....


22 Ağustos 2017 

Öncelikle,Nazlı Çalışkan benim için çok değerli birisi.Bana yardımcı olması ve vermiş olduğu fikirler hayatımda güzel değişikliklere sebep oluyor.Tedavi sürecim gayet güzel geçiyor,mutluyum.Muayenede beni mutlu etmeyen bir şey yok.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Şikayet gönder
H

h....ç


22 Ağustos 2017 

Çok memnun kaldım Nazlı Hanım'dan. Benim düşünlerimi değiştirdiğine inanıyorum. Çok güzel bir yaklaşımı oldu. Sorduğum tüm sorulara mantıklı cevaplar veriyor. Hayata karşı daha mantıklı bakmama yardımcı oldu.Teşekkürler.

Şikayet gönder
N

ne...m


20 Ağustos 2017 

Nazlı Hanım olumlu yönde hayatımı değiştirdi. Beni ve mesleğimi değiştirdi. Günümüzde danışman desteğinin alınmasının tuhaf karşılandığı bir dönemde karşılaşmamız çok güzel oldu. Eşimle birlikte gidiyoruz. Çok memnun kaldık. Nazlı Hanım'ı çok sevdik. Bizi çok güzel dinliyor yönlendiriyor çaba sarfediyoruz ve ediyor. Samimiyetinin gerçek olduğu çok belli gerçekten. Herkese tavsiye ediyorum.

Şikayet gönder
A

ay...e


16 Haziran 2017 

İlk olarak kesinlikle mesleki başarısından ve yaklaşımından çok memnun kaldım.Bizlere karşı yaklaşımı çok güzeldi. Çocuklarım için gitmiştik.Bizi yönlendirmeleri çok güzeldi ve sorunu kişinin kendisinin bulmasını sağlıyor. Alanında başarılı desteği için çok teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim.

Şikayet gönder
A

ah...n


22 Mayıs 2017 

Çok ilgili adeta aileden birisi bizim için.Profesyonel çalışıyor. Danışman değilde aileden biri gibi. Eşim ile gittik hiç bir problemimiz kalmadı. Daha ilk seanstan mail adresini verdi. İstediğimiz zaman mail atıyoruz ve bize dönüş sağlıyor. Eğer yine problemimiz olusa gideceğimiz adres kesinlikle. Biz 4 seans gittik normalde 6-7 seans sürmesi gerekirken kısa sürede problemimiz çözüldü. Kendisinin samimiyeti çok hoşumuza gitti. Herkese de öneririm.

Şikayet gönder
A

a....a


16 Mayıs 2017 

Danışmanımdan çok memnunum eşim ve çocuğumda görüşüyor. Çok memnunuz. Çok güzel çok iyi bir insan her zaman görüşmeye devam edeceğiz. Gerçek anlamada çok desteğini görüyoruz.Çok seviyoruz kendisini ve çok teşekkür ederiz.. Herkese de tavsiye ederiz.

Şikayet gönder
D

di...


16 Mayıs 2017 

Çok memnunuz hatta ultra memnun kaldık. Normal hayattada ilgileniyor sadece muyanesinde bakmıyor. Dinleyici diğer danışmanlar gibi değil dinliyor ve yorum yapıyor ailecek gidiyoruz .Desteğin yeterli olduğunun düşünüyorum. Bence kimse Konya 'da başka danışman aramasın .Kesinlikle herkese tavsiye ediyoruz.

Şikayet gönder
S

s.....


2 Mayıs 2017 

Hayatımda bir şeylerin yolunda gitmediğini düşündüğüm bi zamanda Eşimin tavsiyesiyle tanıştım Nazlı Hanım'la. İlk zamanlar hiçbir şeyin düzelmeyeceğine inanıyordum. 6 ay gibi kısa bir zamanda hayatımda da evliliğimde de iş hayatımda çok büyük fark yarattığımı anladım. Nazlı Hanım aklımda dolaşan, kırkınının da kuyruğu birbirine değmeyen tilkileri evcilleştirdi ve tasmalarını elime verdi. En dibe düştüğümü hissettiğim anda 'bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak , ben artık hayattan bütün umudumu kestim ' dediğim anda 1 seansta bütün hayatımı yoluna koydu ve ağlayarak girdiğim odadan gülümseyerek çıktım. İş hayatımda da arapsaçına dönmüş , kördüğüm olmuş düğümleri çözüp bana yol gösterdi. Terapilere başladığım zaman antidepresan kullanmamamı tavsiye etmişti ve 6 aydır tek bir ilaç kullanmadan sadece Nazlı Hanım'la konuşarak bütün sorunlarımdan kurtulduğumu farkettim. Kesinlikle TAVSİYE EDİYORUM. Antidepresanları çöpe atın ve zihninizdeki bulanıklıkları Nazlı Hanım'ın sihirli ellerine teslim edin. O ne yapacağını çok iyi biliyor. Gökyüzünün altında özgürce dolaşmak istiyorsanız kendinize bu iyiliği yapın. Hayatımda verdiğim en doğru karar EŞİM, İŞİM VE NAZLI HANIM. "

Şikayet gönder
M

m....y


2 Mart 2017 

Nazlı Hanım'dan çok memnunuz çok seviyoruz. Çok faydalı oldu kızım üstünde. Kızım 16 yaşında arkadaş edinemiyor tek başına dışarı çıkmaktan çekiniyordu. Sayesinde bunları atlatmaya başladık. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Bugüne kadar gitmediğime ben şahsen pişmanım. Bende komşum sayesinde gitmiştim.

Şikayet gönder
G

gü...n


1 Mart 2017 

Nazlı Hanımı görmeden önce çok çökmüştüm Nazlı Hanım'ı görünce ayaklarım yere bastı ve kendime geldim. Herkesede mutlaka tavsiye ederim.Tüm desteği için çok teşekkürler.

Şikayet gönder
D

d....u


27 Şubat 2017 

Kendisinden çok memnunum. Kendisi insanı anlamaya dinlemeye yönelik hareket eden ve konuşmaya çalışan bir sosyolog. Herkese de tavsiye ederim.

Şikayet gönder
T

t....


13 Ekim 2016 

İnternet aracılığı ile ulaştım Nazlı Hanım'a. Yorumlarını okuduğumda benim gibi bu sıkıntıyı yaşayan kişilerin çözüm bulduğunu görünce gitmeye karar verdi. Çok ilgilendi gittiğimde. Gitmeye başladıktan sonra çok faydasını gördüm ve herkese tavsiye ediyorum.

Şikayet gönder
R

rı...


10 Ekim 2016 

Ailevi problemlerinden dolayı öyle bir gereksinim duyduk. Daha sonra doktortakvimi.com üzerinden araştırmam sonucu Nazlı Hanım'a ulaştık kendisiyle 4 seans bir sürecim geçti. 5. si için randevulaştık Nazlı Hanım'ın alakasından ilgisinden bize karşı yaklaşımından memnun kaldık . Aile ferdi gibi bizimle iletişim kurdu ve yardımcı da oldu.

Şikayet gönder
R

ra...


10 Ekim 2016 

Çocuğumun kendine özgüveni yoktu. Tavsiye üzerine özgüven eksikliğini aşması için Nazlı Hanım'a gittik. Çok memnunuz . Kendisi aileden biri gibi oldu. Çok tatlı çok hanımefendi, pozitif enerji dolu birisi. Yönlendirmelerinde uygulamalarda hiç ters bir şey yaşamadık.

Şikayet gönder
G

g....g


10 Ekim 2016 

İnternetten Nazlı Hanım'ı buldum çocuğumun sınav psikolojisiyle alakalı destek almaya gittik ve başladık. Konuştukça başka problemlerde çıktı ailevi olarak . Halen devam ediyoruz şuanda kendisinden memnunum . Konuştuğumuz zaman güzel dinliyor, sakin yaklaşıyor ve rahatlatıyor.

Şikayet gönder
F

f.....


21 Eylül 2016 

Çok başarılı. İnternetten araştırarak gitmiştim. İlk olarak yaklaşımından çok memnun kaldım. Ailevi sıkıntılarımla alakalı başvurmuştum. Desteği sonucunda olumlu neticelere ulaştım. Halen seanslarım devam ediyor ben çok memnunum. Tavsiye ederim.

Şikayet gönder
M

me...m


21 Eylül 2016 

Nazlı hanıma eşimin internetten araştrması ve yorumları okumamız sonucunda gitmeye karar verdik 1,5 aydır devam ediyoruz şu an için memnunuz net oluşu ve hızlı çözümler bulması beğendiğim özellikleri

Şikayet gönder
Z

ze...a


1 Haziran 2016 

Nazlı hanıma ilk gittiğimde çok kötü ve bitmiş bir haldeydim psikolojik olarak.Bir çok uzman araştırmıştım ve daha önce de bir çok uzmana da gitmiş olmama rağmen bir çözüm olmamıştı.Nazlı hanıma gittiğimde de tedirgin olarak gitmiştim.Fakat ilk görüşmemizde ön yargılarım kırıldı.Pozitif enerji dolu ,güler yüzlü ve bir arkadaş edası ile yaklaştı bize.İlk seans da faydasını görmeye başlamıştım.Hayat pozitif bakıp insanları kafaya takmayan bir yapıya sahip oldum.Halen Nazlı hanıma devam ediyorum.Ve kesinlikle destek almak isteyen herkese tavsiye ederim.

Şikayet gönder
A

ay...ç


1 Haziran 2016 

Nazlı hanım çok yardımcı oldu kesinlikle kendisi hakkında çok olumlu düşünüyorum.Çok pozitif,sesinden son derece güvenilirliğini anladım.Ankara'dan arayarak yardımcı olmasını istedim.Yeğenim noktasında yardımcı oluyor.Üstelik danışanını tatmin edecek şekilde onların güvenini sağlayacak şekilde yapması gerekeni en kısa ve en hızlı bir zamanda yapan birisi.Son derece anlayışlı hem çocuk ,hem yetişkinlere son derece donanımlı olduğunu düşünüyorum ve kendisini çok seviyorum.Yeğenimde çok ama çok desteği ile ilerleme görüyoruz.Çok teşekkür ederim.

Şikayet gönder
H

ha...e


30 Mayıs 2016 

İnternetten araştırırken çıktı karşımıza.Allahım iyi kide çıkardı karşımıza Nazlı Hanımı.Çok samimi ve içtendi hep.Bu kadar kısa sürede iyileşceğimi tahmin etmiyordum ama inandırdı ve başardı.Çok teşekkür ederiz iyi ki var❤❤❤

Şikayet gönder
U

u.....


21 Mart 2016 

Nazlı hanımı internetten araştırmıştım yorumlarını okuyunca gitmeye karar verdik 17 yaşında ki oğlumun ufak bir problemi vardı iyi ki gitmişiz sonuç çok güzel oldu çok sıcak biri düşündüğümüz gibi bulduk bizim sorunumuzu kendi sorunu gibi sahiplendi oğlumuzu kendi oğlu gibi gördü çok memnun kaldık

Şikayet gönder
P

pe...


19 Mart 2016 

Tavsiye üzerine gittik Nazlı Hanım'a ve çok memnun kaldık ilgisnden.Tedavi sürecimiz devam ediyor ama olumlu gelişmeler var. Herkese tavsiye ediyorum.

Şikayet gönder
Y

ya...


19 Mart 2016 

Kendi araştırmalarımız sonucunda ulaştım Nazlı Hanım'a. Yorumlarından dolayı tercih ettik. Duruma hakim olması çok güzel. Kendinden emin ve karşısındaki kişiyi anlayabiliyor,çözüm odaklı yaklaşıyor. Yakınlarıma da tavsiye ediyorum.

Şikayet gönder
H

ha...ı


18 Mart 2016 

İnternetten yorumlar üzerine gittim.Ve çok memnun kaldım.Çok sıcak kanlı ve güler yüzlü.Seanslarım devam ediyor.Bu süreçte gayet başarılı oluyor ve çok faydasını görüyorum.Ben kesinlikle de bir danışan olarak yardım almak isteyen herkese tavsiye ederim.

Şikayet gönder
N

ne...a


12 Mart 2016 

Arkadaşım araştırmaları sonucunda ulaşmış Nazlı Hanım'a. Hasta yorumlarını bakarak gitmeye karar verdik.. Hastasıyla iletişimi çok güzel. Henüz yeni başladım seanslara ve devam etmeyi düşünüyorum. Genel olarak memnun kaldım.

Şikayet gönder
M

mu...a


9 Mart 2016 

Konya da nereye gidebiliriz şeklinde araştırmalarımız sonucunda Nazlı Hanım'ın adına ulaştık.Hasta yorumlarından etkilendik. Sorunu tam anlayabilmesi ve tespit edebilmesi güzeldi. İyi yönde gelişmeler var tedavi sürecimizde. Herkese tavsiye ederim.

Şikayet gönder
U

uğ...r


9 Mart 2016 

Araştırarak gittim.Çok sıcak kanlı,arkadaş ve dost gibi olması ilk izlenim olarak memnun bıraktı.Bilgilendirmeleri ve yönlendirmelerin sıkıntılarımı çözmem de çok büyük etkisi oldu.2 seans da etkisini görmeye başladım. Uzmanlık alanında başarılı güven veren birisi.

Şikayet gönder
M

me...t


9 Mart 2016 

Eşimle beraber Nazlı Hanım'ı araştırdık ve gitmeye karar verdik. Gayet memnunuz ilgisinden. Eşimle ufak sebeplerden dolayı tartışmamızdan dolayı gittik. Gitmeye başladıkdan sonra tartışmalarımız sona erdi diyebilirim. Eşimle çok memnun kaldık.

Şikayet gönder
M

ma...e


9 Mart 2016 

Eniyihekim.com sitesinde okuduğum yorumlarıdan dolayı tercih ettim. Bir kere çok sıcak ve sempatik bir insan. İnsanlarla dialog kurmayı çok iyi biliyor. 2. seansımıza gittik eşimle beraber ve gelişmeler iyi yönde. Aile terapisti olarak gittik.Memnun kaldığımız için herkese tavsiye ediyorum.

Şikayet gönder
N

n...


19 Şubat 2016 

Hocamın çok faydası çok gördük ailece gidiyoruz.İnternetten araştırarak gittik.Sayesinde çok büyük değişiklikler yaşadık .Herşey sayesinde yoluna girdi.Çok teşekkür ederim.

Şikayet gönder
Ş

ş...


19 Şubat 2016 

Referans ile gitmiştim.Yaklaşımı çok güzel çok sıcak.Çok yardımcı oldu.Halen görüşürüz .Sonuç alıyorum.Sorduğum sorulara da net cevaplar alıyorum beni aydınlatıyor.Çevremde ihtiyaç duyan kişilere bende referans oluyorum.

Şikayet gönder
K

k.....


11 Şubat 2016 

internetten araştırmamız sonucu Nazlı Hanıma gittim sorunlarıma çözüm amaçlı görüştüm terapilerim devam ediyor verdiği tavsiyelere uyuyorum yararını görüyorum memnun kaldım

Şikayet gönder
D

de...z


1 Şubat 2016 

İnternette gördüm ve haberlerde izledim Nazlı Hocam'ı. o nedenle tercih ettim. Beni çok dikkatii dinlemesi ve beni beni anlaması çok hoşuma gitt. Babamı kaybettiğimde sorunlar yaşadığım için Psikoloğa gitmeye karar vermiştim. Bu süreçte terapisi bana gerçekten çok iyi geldi. Fikirlerime yardımcı oldu.Mutlaka herkese tavsiye ediyorum.

Nazlı Çalışkan

psikolog değildim dimi denizcim :) annen ve seni güçlü görmek beni çok mutlu ediyor sevgilerleŞikayet gönder
E

es...


1 Şubat 2016 

İnternetten araştırma yaptığımda Nazlı Hanım'a ulaştım. Başlangıç da deneme amacıyla gitmiştik. Sonrasında çok memnun kaldığımız için devam etmeye karar verdik. Çok sıcakkanlı. Gittiğinizde mesafeli davranmıyor. Bizden biri gibi davranıyor. Profesyonel olduğu çok belli. Eşimle beraber evlilik terapisi için gidiyoruz. Eskiye göre daha kontrollü davranıyoruz birbirimize.Terapisinden çok memnun kaldığım için herkese tavsiye ediyorum.

Şikayet gönder
T

ta...l


1 Şubat 2016 

İnternetten ulaştım Nazlı Hocam'ı. Okuduğum yorumlar etkili oldu. İşinin ehli biri. Tedavi süreci devam ediyor ve olumlu olarak devam ediyoruz. Bilgilendirmesinden çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim soran olduğunda.

Şikayet gönder
G

g.....


29 Ocak 2016 

İnternet aracılığı ile tanıştım. Yorumlarını okuduğumda hoşuma gitti ve gitmeye karar verdim. İlgisi alakası beni rahatlatmasıyla kendime yakın hissettiğim bir hekim oldu. Tedavi sürecim çok iyi geçti ve faydasını çok gördüm. Memnuniyetimden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

Şikayet gönder
F

fa...a


19 Ocak 2016 

İnternet sayfasından araştırdım ve buna dayanarak gittim.Mülaim ,sıcak kanlı sanki önceden tanıyor gibi hastasına tavrı tercih etmemde en büyük etken oldu.Tedavim devam ediyor ve bu süreçte kendimi daha iyi yani daha güçlü hissediyorum.Çocuklarımı götürdüm onlarda da çok faydasını gördüm.Oğlumda sınav kaygısı vardı tamamıyla bu kaygı son buldu.Alanında başarılı bulduğum bir uzman çevremdekilere tavsiye ediyorum.Herkese tavsiye ederim.

Şikayet gönder
G

gi...m


13 Ocak 2016 

Referansla gittim ve beklediğimden daha sıcak kanlı birisi.Sabit fikirliydim ve kolay kolay değişmezdi.Desteği ile bunu yıkmama yardımcı oldu daha geniş bakmamı sağladı.Yani gözlüklerimi çıkarmamı sağladı.Bilgilendirmesi ve yönlendirmesi çok güzel.Gittiğim süreçlerde çok işe yaradı ve işinin hakkını veriyor.Çok teşekkürler.

Şikayet gönder
M

mu...a


10 Aralık 2015 

Çocuklarımızın evdeki yaşattığı huzursuzluklarla boğuştuğumuz ve okuldaki gittikçe düşen başarıları sonucunda iletişimimiz iyice koptuğu ailemizin dağılma noktasına geldiği bir dönemde Nazlı Hanım'a bir arkadaşımızın tavsiyesi ile ulaştık. Nazlı hanımın her birimizle özenle yaptığı çalışmalar sayesinde kısa zamanda mucize denecek kadar bir değişim yaşadık. Onun olağanüstü ilgi ve alakası hepimizi bir araya tekrar topladı. Şimdi çok daha huzurlu ve mutlu bir aile birliğimiz var. Kendisine minnettarız. Tüm dostlarımıza tavsiye ediyoruz.

Şikayet gönder
H

h.....


1 Aralık 2015 

İnternetten araştırdım.Gittiğimde orada bulunan Nazlı hocamın hastaları ile de görüştüm . Çok samimi içten ve sorunlara çözüm üretme konusunda çok başarılı.Hastasını maddi kaynak olarak görmüyor.Daha öncesinde bir kaç psikologa daha gittim ama Nazlı hoca gibi içten değillerdi.Tedavi bitti.Aile terapisi gördük.Kendisine buradan da çok teşekkür ederim.

Şikayet gönder
A

a.....


1 Aralık 2015 

Benim kendi tabirimle nokta tuşları isabetli oldu ve çözümleri benim hayatımda olumlu farklılıklar getirdi.Kendisine çok teşekkür ederim.

Kurumsal
64x64

Kadromuz

Devamı...
64x64

Danışan Yorumları

Devamı...

Aile Danışmanı

Aile Danışmanı Nazlı Çalışkan

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Seminerler
  • Nazlı Çalışkan

Videolar

  • Nazlı Çalışkan - Eşler Arasında Duygusal Aldatma
  • Aile Danışmanı Nazlı Çalışkan Gelin Kayınvalide İlişkilerini Anlatıyor
  • Aile Danışmanı Nazlı Çalışkan Sosyal Ağların Boşanmalara etkisini Anlatıyor
  • Günümüz Evlilik Sorunlarını Aile Danışmanı Nazlı Çalışkan Anlatıyor